> GFG DRAVA

OSNOVNE INFORMACIJE I UPUTE

Autor: Vjekoslav Robotić, 7. 6. 2022.

GFG DRAVA

Poštovane/ Poštovani

Dobro došli na naš preglednik gdje ćemo vam ponuditi opće informacije vezane za GFG DRAVA-ŠKOLU U PRIRODI.

GFG DRAVA ŠKOLA U PRIRODI obuhvaća niz organiziranih stručno vođenih edukativno-sportsko-rekreacijskih sadržaja na vodi i uz nju namijenjenih djeci i odraslim skupinama do 24 sudionika.

Aktivnosti se provode na rijeci Dravi na starom toku od Svete Marije do Donje Dubrave ili po dogovoru na drugom djelu Drave ili jezeru na kojima su zadovoljeni svi sigurnosni i plovidbeni zahtjevi.

Po dogovoru s grupom imamo pripremljene predmetne i međupredmetne teme i ishode u skladu s važećim kurikulumom koje mogu uklopiti u GIK

Molim pogledajte PROMO FILMhttps://www.youtube.com/watch?v=X0vB25sNnhk

Što nudimo: svi sadržaji se dogovaraju s voditeljima grupa. Nudimo:  edukacije na vodi iz više nastavnih predmeta po dogovoru s grupom, kajaking i rafting,  sportske igre na vodi i uz vodu i dr.

Koliko najviše sudionika može sudjelovati: 24

Koliko najmanje sudionika može sudjelovati: 1

Tko može sudjelovati: osobe starije od 14 godina koje imaju osnovna znanja plivanja

Trajanje plovidbe: 3-5 sati u dogovoru s grupom

Oprema: novi opremljeni  RTM kakjaci, raft čamci, sigurnosni i logistički motorni čamci, sigurnosni prsluci prve klase sigurnosti, ostala sigurnosna oprema, vodonepropusni ruksaci, dvogledi, pokretni laborij, frižideri za hranu i piće i dr.

Voditelji plova i edukatori: certificirani iskusni voditelji profesori

Mogućnosti: organizacija prijevoza, organizacija ručka u OPG-u i dr.

Cestovne udaljenosti: KC-SV.MARIJA=28 km, VŽ-SV.MARIJA=34 km, ČK- SV.MARIJA=34km,  ZG- SV.MARIJA=110 km,

Što nam je na prvom mjestu: SIGURNOST I ZADOVOLJSTVO SVIH SUDIONIKA

Detaljne upute: (odjeća, obuća, hrana, piće, zaštitna sredstva, protokoli i sl.) šaljemo nakon dogovora termina plovidbe.

Kako saznati više informacija i dogovoriti plovidbu: pozivom na broj: 098 353 805 ili e-mail: gfgdrava@gmail.com

VIDIMO SE NA DRAVI  heart