> Natječaji

Poziv na pisanu provjeru i razgovor (intervju) na radno mjesto spremačice

Autor: Davorka Sever, 19. 10. 2021.

POZIV NA PISANU PROVJERU I RAZGOVOR

Pisana provjera kandidata u postupku natječaja na radno mjesto spremačica – 1 izvršitelj na određeno puno radno vrijeme koji je objavljen dana 6. listopada 2021. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Gimnazije „Fran Galović“ Koprivnica, http://www.gimnazija-fgalovic-koprivnica.skole.hr/skola/natje_aji održat će se dana 27. listopada 2021. godine u Gimnaziji „Fran  Galović“ Koprivnica u prostoriji 1-017

• 14.00 sati -  dolazak i utvrđivanje identiteta i popisa kandidata
  • 14.05 sati -  pisana provjera (testiranje)
  • 14.55 sati razgovor (intervju)

Izrazi navedeni u muškom rodu neutralni su i odnose se na osobe oba spola.

Na pisanu provjeru pozivaju se kandidati koji su poslali prijavu pravodobno i potpunu te zadovoljavaju formalne uvjete iz natječaja za radno mjesto spremačice na određeno puno radno vrijeme - 1 izvršitelj, koji je objavljen dana   6. listopada 2021. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Gimnazije „Fran Galović“ Koprivnica, a to  je:

NEVENKA KOLARIĆ

Ako kandidat  ne pristupi testiranju u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak testiranja, ne smatra se kandidatom natječaja.

PRAVILA PISANE PROVJERE:

Pisana  provjera kandidata obavit će se  putem testiranja.

Kandidati su dužni ponijeti sa sobom osobnu iskaznicu ili drugu identifikacijsku javnu ispravu na temelju koje se utvrđuje identitet kandidata prije testiranja.

Testiranju ne može pristupiti kandidat koji ne može dokazati identitet.

Nakon utvrđivanja identiteta Povjerenstvo će kandidatima podijeliti  testove.

Po zaprimanju testa kandidat je dužan vlastoručno upisati šifru i nadnevak na za to označenom mjestu na testu. Test se piše isključivo kemijskom olovkom.

Test sadrži 10 pitanja. Predviđeno vrijeme testiranja je 45 minuta. Maksimalan broj bodova je 10.

Za vrijeme testiranja nije dopušteno:

• koristiti se bilo kakvom literaturom odnosno bilješkama
  • koristiti mobitel ili druga komunikacijska sredstva
  • napuštati prostoriju u kojoj se testiranje odvija i
  • komunicirati  s ostalim kandidatima.

Ukoliko kandidat postupi suprotno pravilima testiranja bit će udaljen s testiranja, a njegov rezultat Povjerenstvo će vrednovati s nula bodova.

Nakon obavljenog testiranja Povjerenstvo utvrđuje rezultat testiranja za svakog kandidata koji je pristupio testiranju. Rezultat testiranja i poziv kandidatima na razgovor (intervju) Povjerenstvo će priopćiti neposredno prije početka razgovora (intervjua).

Molimo pozvane kandidate da na pisanu provjeru obavezno ponesu zaštitnu masku za lice i pridržavaju se propisanih epidemioloških mjera. Poziv na testiranje objavljen  je dana 19. listopada 2021. godine na mrežnoj stranici škole, http://www.gimnazija-fgalovic-koprivnica.skole.hr/skola/natje_aji .

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata