Poziv na besplatnu online radionicu programiranja

Autor: Vjekoslav Robotić, 13. 4. 2021.

Pozivamo učenike srednjih škola da se prijave na besplatnu online radionicu programiranja škole Coding Giants.

Radionica počinje ovaj petak, 16. travnja i nastava će se održavati u 4 blok-sat predavanja petkom i nedjeljom od 18:00 do 19:35 sati dva tjedna za redom.

Prijave traju do četvrtka, 15. travnja.

Molili bi da proslijedite informacije djeci i roditeljima kako bi se mogli prijaviti iskušati se u programiranju kroz najnovije tehnologije.

Za rezervaciju mjesta potrebno je da roditelj ili skrbnik djeteta ispuni obrazac za prijavu na  web stranici https://codinggiants.hr/.

• Osnove rada web-stranice
  • Alati za izradu web-stranica
  • Izrada popisa i linkova
  • Izrada navigacijske ploče
  • Uvođenje dodatne interakcije i logike na stranicama pomoću JS-a
  • Stilsko oblikovanje web-stranica pomoću CSS-a
  • Blokovi za oblikovanje, popisi i drugi elementi

Coding Giants Hrvatska je online škola programiranja za djecu i tinejdžere od 7-19 godina. Prilagođavamo nastavu dobnom uzrastu učenika na način koji privlači njihovu pažnju i olakšava učenje. Stavljamo naglasak na maštu i prostorno razmišljanje koje će im omogućiti da razumiju računalnu znanost, programiranje, računalnu grafiku, mobilne aplikacije i hakiranje. Više o nama možete čuti i na gostovanju u emisiji Dobro jutro, Hrvatska na linku ovdje.

Ne želite propustiti informacije o našim tečajevima i aktivnostima? Pratite nas na Facebooku i Instagramu!

Srdačno,

Coding Giants