Županijsko natjecanje iz engleskog jezika

Autor: Vjekoslav Robotić, 27. 3. 2023.

Izvrsnost u poznavanju engleskoga jezika naši su gimnazijalci i ove godine pokazali na Županijskom natjecanju koje se 28. veljače održalo u OŠ Braća Radić u Koprivnici. S obzirom na to da se natjecanje organizira samo za učenike drugih i četvrtih razreda, Gimnaziju „Fran Galović“ Koprivnica su među osam najboljih učenika drugih razreda gimnazija predstavljali Fran Sokolić (osvojeno prvo mjesto), Jurica Biluš (osvojeno drugo mjesto), Alegra Hammoud (osvojeno drugo mjesto), Neva Seleš  i Nika Novak. U kategoriji četvrtih razreda, među osam pozvanih učenika, naši predstavnici bili su Larisa Sabolić (osvojeno treće mjesto), Lorena Orenda, Mia Sremec, Viktoria Fosić i Dunja Međurečan. Mentori učenicima bili su profesori Jasna Kraljić Cmrk, Mirjana Zec – Kekez, Miodrag Maričić i Martina Grgac. Čestitamo učenicima i mentorima, a posebne čestitke upućujemo Franu Sokoliću koji je pozvan i na Državno natjecanje u Vinkovcima od 19. do 21. travnja. Sretno!

« Svibanj 2024 »