Županijska razina Natjecanja iz astronomije

Autor: Vjekoslav Robotić, 14. 3. 2024.

Županijska razina Natjecanja iz astronomije održala se u četvrtak, 7. ožujka u Gimnaziji „Fran Galović” Koprivnica. Naša je škola bila odlična i zauzela je prvo mjesto u svim kategorijama. Mentori učenicima bili su Željka Perošić , Danijel Kolarić i Marko Vargović.

U kategoriji prvih razreda prvo mjesto zauzela je učenica Eva Papić Bogadi (1. d). Mentor učenici je Marko Vargović.

U kategoriji drugih razreda prvak je bio Filip Tokić (2. d), drugo mjesto pripalo je Nikolini Isabelli Mariji Van Bregt (2. d), a treći je bio Teo Hanžeković (2. d). Učenica Martina Forjan zauzela je četvrto mjesto. Mentorica učenicima je Željka Perošić.

U kategoriji trećih razreda prvo mjesto zauzela je Rajna Perošić (3. g). Mentor učenici bio je Marko Vargović.

U kategoriji četvrtih razreda prvo mjesto zauzeo je Fabian Perošić (4. d). Mentor učeniku bio je Danijel Kolarić.

Poredak po kategorijama:

5. r. OŠ - 1. Paula Lovasić (OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica, mentor: Boris Tonc)

6. r. OŠ - 1. Jerko Tušek (OŠ „Antun Nemčić Gostovinski“ Koprivnica, mentor: Boris Tonc)

8. r. OŠ - 1. Lana Niemčić (OŠ „Vladimir Nazor“ Križevci, mentor: Tomica Turković)

1. r. SŠ - 1. Eva Papić Bogadi (Gimnazija „Fran Galović“ Koprivnica, mentor: Marko Vargović)

2.r. SŠ - 1. Filip Tokić, 2. Nikolina Van Bregt, 3. Teo Hanžeković (svi Gimnazija „Fran Galović“ Koprivnica, mentor: Željka Perošić)

3.r. SŠ - 1. Rajna Perošić (Gimnazija „Fran Galović“ Koprivnica, mentor: Marko Vargović)

4.r. SŠ - 1. Fabian Perošić (Gimnazija „Fran Galović“ Koprivnica, mentor: Danijel Kolarić)

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na sudjelovanju i odličnom postignuću te se nadamo da će najbolji dobiti poziv na državnu razinu natjecanja.