> O školi  > Projekti  > comenius

Save the PAST, live the PRESENT, IMAGINE the FUTURE

Autor: Marina Njerš, 23. 9. 2012.

Počinjemo s radom! Prijavite se!

Projekt Save the PAST, live the PRESENT, IMAGINE the FUTURE je projekt unutar programa Comenius školskih partnerstva Agencije za mobilnost i programe EU. Ostvaren je uz potporu Europske komisije.

Tijekom dvije godine projekt će učenicima omogućiti rad u timu, upoznavanje kulturne baštine Podravine i Hrvatske, suradnju s učenicima iz Turske, Rumunjske, Bugarske, Grčke, Latvije i Poljske, putovanja u inozemstvo k školama partnerima uz aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu, te usavršavanje u ICT tehnologijama (izrada prezentacija, video klipova, obrada digitalnih fotografija, pisanje blogova, chat, videokonferencije).

Ova publikacija je ostvarena uz financijsku potporu Europske komisije. Ova publikacija odražava
isključivo stajalište autora publikacije i Komisija se ne može smatrati odgovornom prilikom uporabe informacija koje se u njoj nalaze.

This project has been funded with support from the European Commission.
This publication [communication] reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.